Płyny Pielęgnacyjne

Alcon OPTI-FREE PureMoist 2 x 300 ml

Alcon OPTI-FREE PureMoist 2 x 300 ml
Alcon OPTI-FREE PureMoist 2 x 300 ml
Zawiera unikalną formułę HydraGlyde Moisture Matrix zapewniającą 16 godzin nawilżenia soczewek kontaktowych oraz komfort od ich założenia do zdjęcia.Usuwa osady białkowe i redukuje ilość osadów lipidowych, aby zapewnić ostre i komfortowe widzenia przez cały okres użytkowania soczewek.Podwójny system dezynfekcji Polyquad i Aldox wraz z EDTA gwarantuje znakomite działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i czyszczące w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia podczas noszenia soczewek. Płyn rekomendowany jest szczególnie do pielęgnacji silikonowo-hydrożelowych soczewek kontaktowych. Dowiedziono, że płyn Opti-Free PureMoist zwiększa komfort noszenia silikonowo-hydrożelowych i hydrożelowych soczewek kontaktowych. Przykładem znakomitego działania z soczewkami silikonowo-hydrożelowymi są wyniki ostatnich badań z udziałem użytkowników zgłaszających dyskomfort, którzy informowali o wydłużeniu trwałości odczucia wygody noszenia soczewek Air Optix, z zastosowaniem płynu do soczewek Opti-Free PureMoist o niemal 2 godziny....

Dostępność: duża ilość

Cena: 69,90 zł
szt.

BOSTON SIMPLUS 120ml KATOWICE CZELADŹ

BOSTON SIMPLUS 120ml KATOWICE CZELADŹ
BOSTON SIMPLUS 120ml KATOWICE CZELADŹ
Przedmiotem sprzedaży jest płyn Boston Simplus 120ml firmy Bausch&Lomb Boston Simplus to uniwersalny płyn do pielęgnacji i przechowywania sztywnych soczewek gazoprzepuszczalnych, który usuwa białka, czyści, dezynfekuje, pielęgnuje i nawilża. Oznacza to lepszy obraz, większą wygodę i zdrowsze oczy. Środek czyszczący nie powoduje ścierania, usuwa zanieczyszczenia i osady z powierzchni soczewki co powoduje większą wygodę. Skutecznie niszczy wiele rodzajów mikroorganizmów. Zatrzymuje wilgoć, zapewniając optymalną wygodę użytkownikom soczewek. Orientacyjny czas realizacji: 24h....

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
szt.

Opti free Express 355ml KATOWICE CZELADŹ

Opti free Express 355ml KATOWICE CZELADŹ
Opti free Express 355ml KATOWICE CZELADŹ
Przedmiotem sprzedaży jest płyn do soczewek Opti-Free Expres 355ml jedna sztuka od firmy Alcon. Wielofunkcyjny płyn dezynfekujący Opti-Free Express do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Umożliwia czyszczenie, spłukiwanie i dezynfekcje soczewek. Usuwa skutecznie osady białkowe. Unikalna formuła Opti-Free Express zawiera składniki, które niszczą szkodliwe mikroorganizmy, ale są niegroźne dla oczu. Zawiera również cytryniany, które usuwają osady białkowe podczas przechowywania soczewek. Opti-Free Express nawilża soczewki, łagodząc drobne podrażnienia i dyskomfort mogący pojawić się w trakcie ich noszenia. W trakcie używania Opti-Free Express nie jest wymagane stosowanie roztworu soli fizjologicznej.  Nie wymaga mechanicznego czyszczenia (pocierania). Wystarczy przepłukać soczewki i pozostawić je w płynie! Ważność płynu po otwarciu: do 6 miesięcy Termin ważności płynu minimum 1,5 roku Czas realizacji wysyłki zamówienia: od 1 do 3 dni...

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,50 zł
szt.

Płyn do soczewek Biotrue™ 300 ml KATOWICE CZELADŹ

Płyn do soczewek Biotrue™ 300 ml KATOWICE CZELADŹ
Płyn do soczewek Biotrue™ 300 ml KATOWICE CZELADŹ
Przedmiotem sprzedaży jest płyn do wszystkich miękich soczewek kontaktowych Biotrue firmy Bausch&Lomb o pojemności 300ml Wielofunkcyjny płyn do soczewek zainspirowany biologią ludzkiego oka BIO TRUE Bausch&Lomb Płyn służy do pielęgnacji, oczyszczania, usuwania osadów białkowych, dezynfekcji, płukania i przechowywania. W trosce o soczewki i stan oczu stworzono płyn do pielęgnacji soczewek kontaktowych dopasowany do fizjologii narządu wzroku. Stosowany codziennie płyn wielofunkcyjny Biotrue™ rozpuszcza osady białkowe, oczyszcza, odrywa od powierzchni miękkich soczewek kontaktowych i usuwa nagromadzone na nich resztki filmu łzowego, zanieczyszczenie oraz złogi. Płyn wielofunkcyjny Biotrue™ zapobiega powstawaniu na powierzchni soczewek depozytów podrażniających oczy. Zabija także drobnoustroje chorobotwórcze. Inspirowany biologią narządu wzroku™ płyn wielofunkcyjny Biotrue™ zawiera substancje zwilżającą będącą również składnikiem filmu łzowego, a jego odczyn jest dopasowany do pH prawidłowych łez. Wielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue™ zabezpiecza i chroni soczewki kontaktowe, przedłużając komfort ich noszenia. Płyn wielofunkcyjny Biotrue™ zapobiega denaturacji pewnych białek zawartych we łzach, co ułatwia oczyszczanie soczewek kontaktowych . Wielofunkcyjny płyn do soczewek Biotrue™ jest wskazany do codziennej pielęgnacji, oczyszczania, usuwania osadów białkowych, płukania, chemicznej dezynfekcji oraz przechowywania miękkich (hydrofilowych) soczewek kontaktowych (w tym także soczewek silikonowo-hydrożelowych).Data ważności płynu to minimum 1,5 rokuCzas realizcji zamównia od 1 do 2 dni...

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 34,90 zł
szt.

Płyn do soczewek EasySept Bauch + Lomb 360 ml

Płyn do soczewek EasySept Bauch + Lomb 360 ml
Płyn do soczewek EasySept Bauch + Lomb 360 ml

Płyn do soczewek EasySept Bauch + Lomb - 360 ml 

 

Specjalny system płynu z nadtlenkiem nie zawiera konserwantów i działa szczególnie przeciwbakteryjnie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jest idealny dla wrażliwych i alergicznych oczu. Nie podrażnia, nie szczypie i nie wywołuje łez. Doskonała wydajność, wysokiej jakości dezynfekcja z osadów białkowych i neutralizacja bakterii to właśnie odróżnia Easysept płyn do soczewek od innych środków tego typu. Produkt zapewnia szczególną ochronę i komfort noszenia szkieł kontaktowych. Płyn świetnie sprawdza się do różnego rodzaju soczewek nawet miękkich. Zapomnij o nadmiernej suchości oczu i soczewek. Wypróbuj i przekonaj się o wysokim komforcie noszenia doskonale nawilżonych i czystych szkieł kontaktowych, spróbuj sam!

Roztwór nadtlenku EasySept - dla wrażliwych oczu

Jednoetapowy system nadtlenkowy (3 procent) z katalizatorem platynowym jest idealny do czyszczenia miękkich soczewek kontaktowych. Nawet osoby o wrażliwych i alergicznych oczach korzystają z roztworu nadtlenku, ponieważ nie zawiera konserwantów. Soczewki są neutralizowane w ciągu sześciu godzin, a dzięki katalizatorowi pokrytemu platyną same w sobie.

Nie zawierają konserwantów - w przeciwieństwie do innych rozwiązań typu „wszystko w jednym”. W rezultacie produkty do pielęgnacji są szczególnie kompatybilne z wrażliwymi lub alergicznymi oczami.

Roztwory nadtlenku nie powinny dostać się do oka. Z tego powodu ważne jest, aby zneutralizować soczewki przed założeniem. W przypadku roztworu czyszczącego EasySept ten krok jest wykonywany: po prostu umieść soczewki kontaktowe w pojemniku zawierającym świeży roztwór nadtlenku EasySept. Dzięki katalizatorowi pokrytemu platyną w pojemniku na soczewki neutralizacja zachodzi sama - co zapewnia wysoki poziom przyjazności dla użytkownika. Po tym kroku (co najmniej cztery godziny) pozostanie niezachowany roztwór soli fizjologicznej - soczewki można stosować bezpośrednio. Ważne: Po otwarciu pojemnika ciecz należy wyrzucić.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
szt.

Płyn do soczewek Horien 500ml KATOWICE CZELADŹ

Płyn do soczewek Horien 500ml KATOWICE CZELADŹ
Płyn do soczewek Horien 500ml KATOWICE CZELADŹ
Przedmiotem sprzedaży jest jeden płyn do soczewek Horien Multi-Purpose Solution 500ml!!!! Horien Multi-Purpose Solution jest preparatem gwarantującym pełną ochronę soczewek i oka , stosowanym do wszystkich typów miękkich soczewek kontaktowych. Horien Multi-Purpose Solution posiada optymalny skład chemiczny dzięki czemu wyraźnie podnosi się komfort noszenia soczewek.  Horien Multi-Purpose Solution służy do: -Przechowywania  -Czyszczenia -Dezynfekcji -Nawilżania -Spłukiwania -Usuwania osadów białkowych Czyszczenie, opłukiwanie i pocieranie w kilka minut. Delikatne pocieranie soczewki przez ok. 10 sekund. Pozostawienie soczewek w płynie na conajmniej 5 minut. Aktywne składniki płynu Horien Multi-Purpose Solution: Polyhexamethylene biguanide 0.0001% (PHMB), Edetate disodium 0,05% (EDTA), Poloxamine, Boric acid, Sodium chloride, Sodium borate. Producent: Horien Contact Lens Co., Ltd. Płyn posiada znak CE Data ważności minimum 1,5 roku Darta ważności po otwarciu: 4 miesiące Produkt jest dopuszczony do obrotu pozaaptecznego w Polsce....

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
szt.

Płyn do soczewek Horien BestBalance 500ml

Płyn do soczewek Horien BestBalance 500ml
Płyn do soczewek Horien BestBalance 500ml

Płyn do soczewek Horien, BestBalance, 500ml - opis produktu

Horien BestBalance, płyn do soczewek kontaktowych. Poprawia wygodę noszenia soczewek. Kompatybilny z soczewkami silikonowo-hydrożelowymi. Do wyboru dwa sposoby dezynfekcji. 

Zastosowanie: płyn przeznaczony do czyszczenia miękkich soczewek kontaktowych, w tym soczewek silikonowo-hydrożelowych. Czyści, płucze, dezynfekuje, nawilża, usuwa proteiny. 

Sposób użycia: 5-minutowy (pocieranie soczewki): nalej na soczewkę min. 3 kroplw płynu i delikatnie pocieraj soczewkę przez ok. 10 sekund. Opłucz soczewkę z każdej strony świezym płynem. Umieść soczewkę w pojemniku na soczewki kontaktowe na 5min. 4-godzinny (bez pocierania): umieść soczewki w pojemniku na soczewki kontaktowe, zalej je świeżym płynem i pozostaw na min. 4 godziny lub na noc. 

Składniki: PHMB 0,0001%, Hypromellose, D-sorbitol, Poloxamer 407, Sodium chloride, Boric acid, Borax, Edetate disodium, sterile purified water.

Ważne wskazówki:
Przechowuj w temperaturze pokojowej 15-30 stopni Celsjusza.
Przechowuj poza zasięgiem dzieci.
Nie używaj po upływie 3 miesięcy od pierwszego otwarcia.

Opakowanie zawiera:
- płyn 500ml,
- pojemnik na soczewki x 1 sztuka,
- instrukcja użycia na wewnętrznej stronie opakowania. 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 19,90 zł
szt.

Płyn do soczewek kontaktowych ReNu® Multiplus 500ml

Płyn do soczewek kontaktowych ReNu® Multiplus 500ml
Płyn do soczewek kontaktowych ReNu® Multiplus 500ml

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 34,90 zł
szt.

Płyn do soczewek Opti Free 355ml KATOWICE CZELADŹ

Płyn do soczewek Opti Free 355ml KATOWICE CZELADŹ
Płyn do soczewek Opti Free 355ml KATOWICE CZELADŹ
Przedmiotem sprzedaży jest płyn do soczewek Opti-Free Expres 355ml jedna sztuka od firmy Alcon. Wielofunkcyjny płyn dezynfekujący Opti-Free Express do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Umożliwia czyszczenie, spłukiwanie i dezynfekcje soczewek. Usuwa skutecznie osady białkowe. Unikalna formuła Opti-Free Express zawiera składniki, które niszczą szkodliwe mikroorganizmy, ale są niegroźne dla oczu. Zawiera również cytryniany, które usuwają osady białkowe podczas przechowywania soczewek. Opti-Free Express nawilża soczewki, łagodząc drobne podrażnienia i dyskomfort mogący pojawić się w trakcie ich noszenia. W trakcie używania Opti-Free Express nie jest wymagane stosowanie roztworu soli fizjologicznej.  Nie wymaga mechanicznego czyszczenia (pocierania). Wystarczy przepłukać soczewki i pozostawić je w płynie! Ważność płynu po otwarciu: do 6 miesięcy   Termin ważności płynu minimum 1,5 roku Czas realizacji wysyłki zamówienia: od 1 do 3 dni ...

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,50 zł
szt.

Płyn do soczewek Renu MultiPlus 360ml KATOWICE CZELADŹ

Płyn do soczewek Renu MultiPlus 360ml KATOWICE CZELADŹ
Płyn do soczewek Renu MultiPlus 360ml KATOWICE CZELADŹ
Przedmiotem sprzedaży jest płyn RENU MultiPlus 360ml orginalnie zapakowany z pojemniczkiem na soczewki!!! Jest to płyn który posiada wyjątkową kombinacje aktywnych składników umożliwiajacych łatwą pielegnację soczewek kontaktowych przy użyciu tylko jednego produktu i to bez czyszczenia ręcznego(pocierania). W skład płynu wchodzą - Dymed środek dezynfekujący(bakterjobójczy/ konserwant) - Poloksamina środek powierzchnio-czynny usuwa tłuszcze i zanieczyszczenia środowiskowe - Hydranate składnik usuwający białko - Borany/Kwas borny system buforujący odpowiedzialny za zachowanie odpowiednieg Przy zakupie soczewek zawsze państwo płaca jeden koszt wysyłki a towar jest wysyłany w jednej paczce!!!! Data waznosci duzego płynu to minimum 1,5 roku...

Dostępność: duża ilość

Cena: 29,90 zł
szt.

Płyn do soczewek Solo Care AQUA 360ml KATOWICE CZELADŹ

Płyn do soczewek Solo Care AQUA 360ml KATOWICE CZELADŹ
Płyn do soczewek Solo Care AQUA 360ml KATOWICE CZELADŹ
Przedmiotem sprzedaży jest jeden  płyn do soczewek kontaktowych Solo-Care AQUA 360ml wraz z pojemniczkiem ANTYBAKTERYJNYMI!!!!!!!!!! Płyn Solo-care AQUA jest płyn wielofunkcyjnym typu "wszystko w jednym" do wszystkich miękich soczewek kontaktowych, czyszczący soczewki w dwóch opcjach 5minutowej i 4godzinnej bez pocierania czyszczenia i spłukiwania!!!!! Płyn Solo-Care AQUA zawiera specjalny system nawilżania HydroLock* chroniący soczewke przed utratą nawilżenia i zapewniający comfort noszenia przez cały dzień *(Unikalne podwójne działanie prowitaminy B5 i Sorbitolu) W skład zestawu wchodzi unikalny pojemniczek na soczewki kontaktowe z systemem MicroBlock-Antybakteryjnym!!!!! Ważność płynu po otwarciu: do 3 miesięcy  Termin ważności płynu minimum 1,50 roku Czas realizacji wysylki zamówienia od 1 do 3 dni   ...

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 29,90 zł
szt.

Płyn do soczewek twardych Menicare Pure 250 ml

Płyn do soczewek twardych Menicare Pure 250 ml
Płyn do soczewek twardych Menicare Pure 250 ml

łyn do soczewek twardych MeniCare Pure 250 ml

Dzięki zawartości naturalnych składników płyn MeniCare Pure nie tylko skutecznie czyści twarde soczewki, ale także znacząco zwiększa komfort ich noszenia. Tym samym doskonale nadaje się do czyszczenia, dezynfekowania, płukania i przechowywania soczewek. W zaledwie 30 min. usuwa bakterie i pierwotniaki, które mają szkodliwy wpływ na wzrok.

✅ Perfekcyjna czystość – płyn usuwa białka, lipidy, bakterie i pierwotniaki (w tym pierwotniaki acanthamoeba)

✅ Komfort użytkowania – zapewniony przez zawartość poli-L-lizyny, witaminy C glukozydu oraz kwasu hialuronowego

✅ Bezpieczeństwo – płyn jest całkowicie bezpieczny dla oczu oraz posiada certyfikat CE. Ponadto znajduje się w szczelnym i sterylnym opakowaniu

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 51,90 zł
szt.

Płyn do soczewek Twardych Menicon MeniCare Plus 250ml

Płyn do soczewek Twardych Menicon MeniCare Plus 250ml
Płyn do soczewek Twardych Menicon MeniCare Plus 250ml

PŁYN PIELĘGNACYJNY DO SOCZEWEK TWARDYCH RGP

MeniCare Plus 250 ml + pojemnik na soczewki

Zwiększenie nawilżenia i zmniejszenie osadów na soczewkach.

MeniCare Plus zapewnia prawdziwy komfort.

Zastosowania:

 • Czyszczenie
 • Usuwanie białka
 • Dezynfekcja
 • Składowanie
 • Płukanie

MeniCare Plus można również stosować jako roztwór do płukania przed założeniem soczewki. Obiektyw będzie czysty, gładki i wygodny. Zawiera HYPROMELLOSE co zwiększa zwilżalność MeniCare Plus, co ułatwia równomierne rozprowadzenie filmu łzowego na powierzchni soczewki.

Instrukcja:

 1. Umyj dłonie.
 2. Zdejmij soczewkę, nałóż kilka kropli MeniCare Plus i delikatnie wetrzyj obie powierzchnie między palcami lub na dłoni.
 3. Dokładnie spłucz soczewkę MeniCare Plus.
 4. Napełnij pojemnik na soczewki świeżą dawką MeniCare Plus i moczyć soczewkę przez co najmniej pięć minut.
 5. Ponownie opłucz soczewkę MeniCare Plus przed założeniem.
 6. Opłucz pojemnik na soczewki MeniCare Plus i dokładnie wysusz.

Przechowywanie:

Soczewki kontaktowe można przechowywać do 30 dni w roztworze MeniCare Plus.

Uwaga!

Nie stosować do miękkich soczewek kontaktowych.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 49,90 zł
szt.

Płyn pielęgnacyjny ACUVUE™ RevitaLens 360ml

Płyn pielęgnacyjny ACUVUE™ RevitaLens 360ml
Płyn pielęgnacyjny ACUVUE™ RevitaLens 360ml

Przedstawiamy wielofunkcyjny płyn pielęgnacyjny ACUVUE™ RevitaLens

 

Najważniejsze cechy

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 25,90 zł
szt.

Płyn ReNu Advanced 360 ml

Płyn ReNu Advanced 360 ml
Płyn ReNu Advanced 360 ml

eNu Advanced to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. Dzięki zaawansowanej formule niweluje 99,9% drobnoustrojów.

Jedyny płyn wielofunkcyjny do miękkich soczewek z potrójnym systemem dezynfekcji. ReNu Advanced Formula to innowacyjne rozwiązanie opracowane przez firmę Bausch+Lomb, aby jeszcze skuteczniej zwalczać zarazki, drobnoustroje, skutecznie czyścić powierzchnię soczewki i zapobiegać odkładaniu się białek.

ReNu Advanced jest płynem wielofunkcyjnym do codziennego stosowania. Wielofunkcyjny oznacza, że może być stosowany do czyszczenia, płukania, usuwania osadów białkowych, dezynfekcji chemicznej oraz do przechowywania soczewek kontaktowych. Dzięki codziennemu stosowaniu możesz się cieszyć nawilżeniem soczewek trwającym do 20 godzin.

 

W jaki sposób używać płyn ReNu Advanced 360 ml?

 1. Przechowywanie soczewek:

 • Przy codziennym przechowywaniu napełnij pojemnik na soczewki świeżym płynem.
 • Przechowuj soczewki w roztworze przez minimum 4 godziny, a dla uzyskania optymalnego efektu nawilżenia przez co najmniej 8 godzin.
 • Po wyjęciu soczewek z płynu należy go wylać (nie można stosować już raz użytego płynu)
 • Pamiętaj, że po wyjęciu soczewek z roztworu ReNu Advanced nie wolno przepłukiwać soczewek wodą.

2. Czyszczenie mechaniczne poprzez pocieranie soczewki:

 • Nanieś po minimum 3 krople płynu ReNu Advanced z każdej strony soczewki.
 • Pocieraj soczewkę opuszkami palców przez 20 sekund.
 • Przepłucz płynem soczewkę przez 5 sekund. Soczewka jest czysta i zdezynfekowana, możesz ją założyć na oko.

Uwagi

 • Płyn ReNu Advanced powinien zostać zużyty przed upływem 90 dni, licząc od pierwszego otwarcia butelki.
 • Pamiętaj by wylewać płyn po każdym użyciu.
 • Butelka z roztworem powinna być szczelnie zamknięta podczas przechowywania
 • ReNu Advanced powinno być przechowywane w temperaturze pokojowej.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 34,90 zł
szt.

RENU MPS 360 ml KATOWICE CZELADŹ

RENU MPS 360 ml KATOWICE CZELADŹ
RENU MPS 360 ml KATOWICE CZELADŹ
Przedmiotem sprzedaży jest płyn Renu MPS 360 ml firmy Bausch&Lomb Jest to płyn który posiada wyjątkową kombinacje aktywnych składników umożliwiajacych łatwą pielegnację soczewek kontaktowych przy użyciu tylko jednego produktu. W skład płynu wchodzą - Dymed środek dezynfekujący(bakterjobójczy/ konserwant) - Poloksamina środek powierzchnio-czynny usuwa tłuszcze i zanieczyszczenia środowiskowe - Hydranate składnik usuwający białko - Borany/Kwas borny system buforujący odpowiedzialny za zachowanie odpowiedniegoData ważności to minimum 1,50 roku  Czas realizcji zamownia to od 1 do 2 dni...

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 27,50 zł
szt.

Renu MultiPlus 2x360 + Renu MultiPlus 100

Renu MultiPlus 2x360 + Renu MultiPlus 100
Renu MultiPlus 2x360 + Renu MultiPlus 100
Przedmiotem sprzedaży sa płyny Renu 360ml x2 + Renu 120ml Firmy Bausch&Lomb  Jest to płyn który posiada wyjątkową kombinacje aktywnych składników umożliwiajacych łatwą pielegnację soczewek kontaktowych przy użyciu tylko jednego produktu i to bez czyszczenia ręcznego(pocierania). W skład płynu wchodzą - Dymed środek dezynfekujący(bakterjobójczy/ konserwant) - Poloksamina środek powierzchnio-czynny usuwa tłuszcze i zanieczyszczenia środowiskowe - Hydranate składnik usuwający białko - Borany/Kwas borny system buforujący odpowiedzialny za zachowanie odpowiednieg Przy zakupie soczewek zawsze państwo płaca jeden koszt wysyłki a towar jest wysyłany w jednej paczce!!!! Data waznosci duzego płynu to minimum 1,5 roku...

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 69,90 zł
szt.

Solo Care Aqua 2x360ml KATOWICE CZELADŹ

Solo Care Aqua 2x360ml KATOWICE CZELADŹ
Solo Care Aqua 2x360ml KATOWICE CZELADŹ
Przedmiotem sprzedaży jest jeden płyn do soczewek kontaktowych Solo-Care AQUA 360ml + 360ml wraz z pojemniczkiem ANTYBAKTERYJNYMI!!!!!!!!!! Płyn Solo-care AQUA jest płyn wielofunkcyjnym typu "wszystko w jednym" do wszystkich miękich soczewek kontaktowych, czyszczący soczewki w dwóch opcjach 5minutowej i 4godzinnej bez pocierania czyszczenia i spłukiwania!!!!! Płyn Solo-Care AQUA zawiera specjalny system nawilżania HydroLock* chroniący soczewke przed utratą nawilżenia i zapewniający comfort noszenia przez cały dzień *(Unikalne podwójne działanie prowitaminy B5 i Sorbitolu) W skład zestawu wchodzi unikalny pojemniczek na soczewki kontaktowe z systemem MicroBlock-Antybakteryjnym!!!!! Ważność płynu po otwarciu: do 3 miesięcy Termin ważności płynu minimum 1,5 roku  Czas realizacji wysylki zamówienia 24 godziny...

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 59,90 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl